I am Loader!
Genel

Rap Müziğe Gönül Vermiş Çocuk : Mustafa ERDUT

Rap müzik! Müzik türlerinin arasında belki de en fazla başkaldırının, hakaretin, öncü duyguların yoğun olarak hissedildiği türdür. Bazen doğaçlama yoluyla başlayan rap müziğin sözleri ilerleyen cümlelerde yerini hakarete bırakabiliyor. İşte size bir örnek! Mustafa ERDUT! Yahu canım kardeşim sen nerelerdeydin? Bu müzik türü kendini sende buldu! Bu müzik türü kendini sende dünyaya duyurdu! Sen tek kelime ile isyanın Rap müziğe yansımış halisin! Hele hele ‘Hayatım Leyla’ derken keşke Leyla’nın o an neler düşündüğünü bize bir anlatsaydın Mustafa kardeş. Ahh Leyla ahh! Senin yüzünden Mustafa kardeşimiz Rap müziği zirveye ulaştırdı. Amerikan nigga’lara kapak olsun senin seslendirdiğin Hayatım Leyla adlı parçan. Gerçi duyduğum kadarıyla Leyla o gün bu gündür bir daha görülmemiş. Başını alıp gitmiş bu diyarlardan. Kıza sen öyle sitemler etmişsin ki garibim kız oturup düşünmüş ve ‘aaa ben Mustafa’ya ne ettim, Mustafa benim aşkımdan kahrından yollara düşecek’ diyerek terk-i diyar eylemiş!

Hele bir de kendi sesinle akort yapıyorsun ya! Aha orada bitiyorum ben! Hiçbir elektro cihazın bile ahengi uyduramayacağı bir ‘tııırıt ttttırrrrıt’! Helal be!

Parçaya giriş anına bayılıyorum! “Lanet olsun bu hayat, lanet olsun bu sevgim!”Owwww!

“Seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın!” diyerek zaten şarkıya kattığın o duygu bile Leyla’nın ayaklarına kapanmasını gerektiriyor bence Mustafa !

Şaka bir yana; uzun zamandır bu videon sağda solda dolaşıyor. Medeni cesaretinden dolayı da seni ayrıca tebrik ederim. Bu arada ileriki zamanlarda Leyla’ya yapacağın sitem dolu rap müzikler için çekeceğin klip varsa şahsımın da çorbada tuzu bulunsun diyorum. Bildiğimiz ufak tefek ‘break dance’ hareketleri var. Senin için canım feda! Ha bir de son olarak hem ‘Lanet olsun böyle aşk lanet olsun böyle sevgi’ deyip de sonra da Leyla’ya aşkını haykırmana da ayrıca hayran kaldım. Yolun açık olsun Turkish RAP KING!

Ha bak O Leyla’ya da iki çift lafım var. Bir gün yoldan geçerken bu Mustafa kardeş sen neden ona bakmamışsın arkadaşım? Derdin nedir senin Mustafa ile hı? Hatta senin onu öpeceğini bile düşünmüş be Leyla! Anlamadığım şey sen mi onu aldattın o mu seni aldatmış bir türlü çözemedik bu olayı. Mustafa kardeşimiz müziğinde bunu o kadar muallakta bırakıyor ki en iyi kriptoloji uzmanları bile hakikaten çözmekte zorlanır! İşte Leyla bu Mustafa kardeşimiz seni kimsenin ‘çözemeyeceği’ kadar sevmiş işte ha!

Yorum Bırak

 
× Whatsapptan Yazabilirsiniz!